СумБуд
СумБуд

У Сумах маленьких пацієнтів обстежуватимуть сучасним приладом (ФОТО)

 Поділитися

Поділитися в

Гематологічний аналізатор встановили у Сумській обласній дитячій клінічній лікарні. Це прилад, призначений для проведення кількісних досліджень клітин крові в клініко-діагностичних лабораторіях.

Добру справу владалось реалізувати завдяки всеукраїнському благодійному фонду Приватбанку  «Допомагати просто!».

Жителі усієї України через банкомати та термінали зібрали кошти на обладнання та річний комплект реактивів до нього.

За словами головного лікаря медичного закладу Ігора Змислі, новий апарат за одну хвилину може провести розрахунки, які вручну доводиться робити кілька годин. В свою чергу аналізатор здатен зробити до 80 аналізів за годину.

«Середня кількість обстежень по лікарні тепер уже на цей апарат складає близько 800-900 показників на день. Це досить велика кількість обстежень, які робляться дітям. Ми надаємо допомогу дітям від найменшого віку – від народження і до 18 років, то це має велике значення, адже кількість крові, яка потрібна на одне обстеження, значно менша – в 3 рази – замість трьох капілярів, які раніше брались, береться один. Це дуже важливо, особливо для найменших дітей», – говорить головний лікар обласної дитячої клінічної лікарні Ігор Змисля.

На презентації нового апарату був присутній керівник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій Бутенко. Він не лише оглянув прилад,а й випробував його дію на собі.

«Цього року Сумська обласна клінічна лікарня зробила крок вперед у плані свого розвитку. Безумовно придбання цього гематологічного аналізатора – це потрібна і дуже актуальна подія сьогодні. Завдяки цьому дійсно розширюється спектр лабораторних аналізів, які до цього навіть не робилися у цій лікарні. Буде велика підтримка онко-гематологічному відділенню, яке є єдиним спеціалізованим у області», – зазначив Сергій Бутенко.

Результати були готові вже за хвилину.

Загалом вартість обладнання складає 330 тисяч гривень, зазначає директор Сумської філії Приватбанку Ігор Чернявський.

За його словами, благу справу вдалось реалізувати завдяки небайдужості клієнтів:

«Кожен клієнт, який обслуговується у нашому банку може натиснути кнопку і зробити благодійну допомогу. Існує наш фонд з 2011 року, за цей рік вже дуже багато клієнтів зробили благодійні внески, і кожен рік фонд має можливість погоджувати з фахівцями, яке обладнання їм потрібне, які мають бути характеристики, тоді вже з грошей, які були накопичені фондом, робляться такі внески».

Надати допомогу за програмами фонду можна через будь-який банкомат ПриватБанку, Інтернет-банк Приват24: слід натиснути рубрику “Добро”, а далі – обрати, кому Ви бажаєте допомогти і яку суму відправити. Процедура займає 1-2 хвилини.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: