СумБуд
auto.ria.com_kodiaq_300x250

У Сумах обрали Студента року – 2019

Події | 16:26, 29.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

Найкращі студенти із п’яти вишів Сумщини змагались за титул «Студента року – 2019», – повідомляє сайт мерії.

Це щорічний конкурс, який проводиться за підтримки міської та обласної влади, зокрема, відділу у справах молоді та спорту та міського центру дозвілля молоді. Головна умова змагань серед студентів – показати активну громадську діяльність та успіхи у різних сферах життя під час навчання у закладі вищої освіти.

Цьогоріч за звання кращого студента року змагались: студентка СНАУ – Анастасія Мартиненко, студентка СумДПУ ім. А. С. Макаренка – Ангеліна Луцик, студент СумДУ – Микита Ковалевський, студентка СФ ХНУВС – Марина Гайдар та студент ГНПУ ім. О. Довженка – Сергій Бутко. Всі вони перемогли на університетських етапах конкурсу.

У конкурсі змагались і студенти «по номінаціям».

Оцінювало конкурсантів професійне журі, кожен із його складу – експерт за певним напрямком: «громадський діяч», «медійник», «науковець», «спортсмен», «волонтер», «вокаліст», «танцюрист» та «оригінальний жанр».

Учасники мали підготувати «відеовізитки», під час перегляду яких, кожен із студентів розповідав про себе, своє студентське життя, здобутки та плани як представника вишу.

Другим був «Конкурс запитань», де номінантів випробовували на ерудицію.

Не оминули й «Конкурс талантів». Студенти вражали своїм креативним підходом до постановки номеру та обраних костюмів і композицій.

Після перегляду конкурсних програм переможцем «Студента року – 2019» (комплексна характеристика) було обрано студента ГНПУ ім.О. Довженка – Сергія Бутка.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: