СумБуд
СумБуд

У Сумах за участі Міністра юстиції відкрили другий в Україні контакт-центр безоплатної правової допомоги за телефоном

Події | 18:03, 17.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 17-го липня, у Сумах відбулося відкриття другого в Україні контактного центру з надання безоплатної  правової допомоги.

На відкриття завітав і Міністр юстиції України Павло Петренко.

Разом з народним депутатом України Олександром Сугоняко, головою Сумської обласної державної адміністрації Миколою Клочком, начальником Головного територіального управління юстиції у Сумській області Іриною Свистун вони оглянули центр, поспілкувалися з його працівниками та людьми, які телефонували на номер контактного центру.

«До наших центрів та бюро правової допомоги вже звернулося майже 600 тисяч українців. Майже 80 тисяч громадян отримали адвоката для представлення інтересів у суді, інші – консультації та допомогу наших юристів», – говорить очільник Мін’юсту.

 

 

Метою створення такого центру є розширення доступу до первинної правової допомоги населення України, зокрема особам, які проживають у невеликих або територіально віддалених населених пунктах, де відсутні бюро правової допомоги, та які з тих чи інших причин (хвороба, перебування у місцях позбавлення волі) не можуть відвідати бюро правової допомоги або місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги для отримання правової послуги.

На Сумщині Контакт-центр, куди можна  звернутися на єдиний телефонний номер 0-800-213-103 з метою отримання консультацій з правових питань, розпочав свою діяльність у тестовому режим ще наприкінці квітня.

За словами Міністра, моніторинг дзвінків показав, що тільки 20% тих, хто телефонував, після цього продовжили вирішення питань з адвокатами, решта – отримали вичерпні консультації щодо своїх прав, або  алгоритм подальших самостійних дій, – повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції у Сумській області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: