СумБуд
СумБуд

Вступ за новими правилами. Які зміни варто врахувати абітурієнтам Сумщини?

Освіта, Події | 14:14, 3.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

2 липня стартувала вступна кампанія в українських вишах з дещо зміненими умовами прийому. Прийняті нововведення забезпечують об’єктивність вступної компанії та надають більше можливостей.

У 2018 році подаватимуть заяви тільки в електронній формі. Ще однією новацією цьогорічної вступної кампанії є скорочення кількості заяв, які можуть подати абітурієнти.

Отже, майбутні студенти матимуть можливість подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей.

Цього року ВНЗ прийматимуть сертифікати не тільки 2018 року, але й 2016 і 2017 років, де враховуються оцінки усіх предметів, окрім іноземної мови.

Ще одним нововведенням є закріплення в Умовах прийому мінімального значення кількості балів з вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина» та «Педіатрія».  Так, згідно них, абітурієнт має набрати не менше 150 балів.

Що стосується вступу до магістратури, то тепер студенти повинні  обов’язково скласти єдиний іспит з іноземної мови на такі спеціальності як «Гуманітарні науки», «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини». Майбутні магістри за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» відтепер складатимуть єдине фахове вступне випробування.

Вступною комісією будуть застосовуватися коефіцієнти відносно сільської, регіональної або галузевої групи.

Фото: Politeka/Ілюстративне фото

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: