Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

Як сумчани День вишиванки святкували (ФОТОРЕПОРТАЖ)

События | 13:20, 19.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

Цього року свято припало на 18-те травня. У Сумах з нагоди свята пройшов фестиваль молодіжної творчості «Зігріє душу вишиванка».

Основна мета свята — це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Свято не передбачає обов’язкових заходів, окрім одягання вишиванки. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Для сумчан виступали студентські колективи вишів міста (СумДУ, СНАУ, СДПУ ім. А. С. Макаренка, ХНУВС, медичний коледж, будівельний коледж, машинобудівний коледж СумДУ, коледж харчової промисловості НУХТ), які представляли номери у номінаціях: вокал, хореографія, гра на музичних інструментах, СТЕМ, пантоміма, оригінальний жанр. Дрес-кодом фестивалю стала вишиванка.

Окрім танців та пісень, сумчанам представили парно-групову акробатику у виконанні студентів навчально-наукового інституту фізичної культури.

У Сумах День вишиванки святкують вперше, проте організатори мають надію на те, що для Сум святкування стануть традиційними. Організаторами ж виступив відділ молоді та спорту Сумської міської ради.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: