СумБуд
СумБуд

Як сумчанок на леді перетворюють (ФОТО)

Культура, Події | 08:01, 26.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 25 липня, у Сумах відбулося третє заняття в школі справжньої леді з однойменною назвою.

Проект був започаткований зовсім недавно Анжелікою Шевель, яка виступає як у ролі організатора, так і у ролі тренера.

«Свого часу я закінчила курси у відомого спеціаліста з міжнародного етикету Наталі Адаменко, що була однією з викладачів знайомого нам усім телепроекту «Від пацанки до панянки» й вирішила створити власну альтернативу у нашому місті. Сама ідея зріла в моїй голові близько трьох років й мені вдалося запустити цей проект. Усього заплановано 10 занять, можна ходити як на повний курс, так і на окремі заняття. Сьогодні ми розглядали зовнішність справжньої леді, уміння бути елегантною. З розвитком суспільства ми бачимо, що жінка все частіше займає керівні посади, часто виконує чоловічу роботу, тому у сучасному світі жінці просто необхідно не втрачати свою жіночність та привабливість», – зазначає Анжеліка Шевель.

Заняття проходило у формі бесіди та обговорення, де кожен міг висловити свою думку. Тренер постійно підтримувала зворотній зв`язок з учасницями, намагаючись знайти індивідуальний підхід.

Майбутні панянки долучалися до обговорення якостей, зовнішності, подачі себе «справжньої» леді. На прикладах відомих жінок аналізували свою поведінку у суспільстві, вміння бути елегантною та вихованою.

«Для мене важливо саморозвиватися, не стояти на місці, удосконалювати себе як особистість. Так як подібних проектів у місті майже немає я вирішила відвідати «Школу Справжньої Леді». Сьогодні моє перше заняття, але маю відзначити, що відкрила для себе щось нове та цікаве, заняття для мене як рушійна сила на шляху до самовдосконалення. Думаю, що леді – це насамперед людина, що вміє показати свої розумові здібності, рівень духовного розвитку, вміння гідно прожити своє життя», – розповідає учасниця проекту Марина.

На сьогодні поняття «леді» набуло широкого значення й під цим терміном ми розуміємо не просто жінку, що гарно виглядає й знає правила етикету, а справжню багатогранну особистість, яка компетентна в багатьох аспектах життя, людину, що надихає інших, прагне до самопізнання, проявляє свою жіночність та тендітність.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: