Реклама

Ямпіль залишився без кабельного телебачення

События | 12:07, 19.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

З 2007 року в Ямполі послугу кабельного телебачення надавав провайдер ТОВ «Телерадіокомпанія «Глухівські телекомунікаційні системи», який отримав від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення ліцензію на десять років.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Лариса Якубенко представник Нацради з питань телебачення і радіомовлення в Сумській області.

«16-го липня строк дії ліцензії закінчився. Станом на 14-те липня заяв на подовження терміну дії ліцензії до Національної ради від провайдера «Глухівські телекомунікаційні системи» не надходило. 

Рішення про продовження діяльності або її припинення приймає виключно керівництво компанії.

Нагадую, що регулятор за порушення законодавства Украiни застосував до ТОВ «ТРК » Глухівські телекомунікаційні системи» штрафнi санкцiї. 
Мешканцi Ямполя по телефону повiдомляють, що компанiя отримала вiд абонентiв абонплату наперед, проте не повернула кошти. Офic зачинений, з персоналом неможливо зв»язатися.

До Національної ради надійшла заява від ТОВ «Едельвейс ТВ» на видачу ліцензії провайдера програмної послуги (територія розташування багатоканальної мережі я — смт. Ямпіль). Також ТОВ «Едельвейс ТВ» подало до Національної ради заяву на видачу ліцензії провайдера на смт Свеса. Дані заяви знаходяться на розгляді Національної ради», — йдеться у дописі.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: