СумБуд
СумБуд

290 спортсменів зібрав цьогорічний відкритий Кубок України з дзюдо у Сумах (ТАБЛИЦЯ)

Події, Спорт | 22:34, 11.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

11 липня відбулися змагання з дзюдо у рамках проведення Відкритого Кубку України.

Усього чемпіонат налічував 290 спортсменів із 23 регіонів країни, а також Ізраілю, Грузіі та Азербайджану. Переможці у чотирнадцяти вагових категоріях серед жінок і чоловіків представлятимуть збірну національну команду у чемпіонаті світу.

Змагання проводяться з метою популяризації та розвитку дзюдо та підвищення спортивної майстерності, залучення молоді до активних занять спорту.

«Кубок України проходить вже протягом 5 років у місті Суми. У змаганнях беруть участь спортсмени високого рівня, є гості з інших країн», – зазначив Віталій Дуброва, головний тренер штатної збірної України.

Привітати з відкриттям Кубку України завітали представники обласної влади.

Так, Володимир Токар, голова Сумської обласної ради, побажав успіхів та натхнення у змаганнях всім учасникам та відзначив кращого спортсмена Сумщини  у олімпійських видах спорту 2017 року, Артема Хомулу.

За організацію чемпіонату на гідному міжнародному рівні, було нагороджено тренерський склад. Олекскій Романько, голова Федерації дзюдо міста Шостка, нагородив тренерів Сумської обласної дитячої юнацької школи «Динамо» за успішне проведення всеукраїнських змагань з дзюдо у місті Суми.

Таблиця результатів змагань фінальної частини:

Чоловіки Жінки
60 кг
3 місце
Пилип’як Іван – Мишалов Сергійі
Дерев’янок Дмитро – Моргоєв Бекірбек
Фінал
Golomb Tomer – Чернов Вадим
48 кг
3 місце
Вербецька Акіліна – Камінська Олександра
Ващенко Валерія – Шульга ОЛександра
Фінал
Перехрест Руслана – Гаврюшенко Дар’я
66 кг
3 місце
Криворот Олександр – Марандян Каро
Саєнко Микола – Мамєдов Асім
Фінал
Хачатрян Геворг – Ядов Богдан
52 кг
3 місце
Булашевич Марія – Безатосна Анастасія
Перехрест Анастасія – Врублевська Анастасія
Фінал
Буйок Марія – Ніщета Олена
73 кг
3 місце
Овчаренко Олег – Кошляк Олександр
Сенюк Артем – Дидебашвілі Георгій
Фінал
Храмов Євгеній – Назаренко Вадим
57 кг
3 місце
Протасова Аліна – Палагічева Олександра
Лисенко Юліана – Потапчук Софія
Фінал Скора Марія – Чижевська Настасія
81 кг
3 місце
Саркісян Артур – Авагян Грачик
Попович Руслан – Пангані Ельдар
Фінал
Саджая Ніко – Харченко Артем
63 кг
3 місце
Зборошенко Діана – Скора Катерина
Онишук Алла – Ващенко Лідія
Фінал
Гребеножко Юлія – Шевченко Анастасія
90 кг
3 місце
Зайцев Микола – Аванесян Давід
Демиденко Роман – Катаєв Євген
Фінал
Ракита Семен – Крук Олександр
70 кг 
3 місце
Бойко Анна – Хрящевська Ірина
Рудич Вікторія – Чистякова Наталія
Фінал
Саркісян Карина – Смаль Наталія
100 кг
3 місце
Гуцол Данило – Рудник Антон
Куразов Аслан – Болобан Андрій
Фінал
Шостак Ігор – Бережний Дмитро
78 кг
3 місце
Птушка Маргарита – Кваско Надія
Меркулова Марія – Макурова Валерія
Фінал
Пилипенко Наталія – Ковальська Галина
+100 кг 
3 місце
Книш Ярослав – Березка Владислав
Гасюк Леонід – Мачутадзе Нодар
Фінал
Хаммо Яків – Панько Федір
+78 кг
Переможці визначені:
1 місце – Сапсай Анастасія
2 місце – Кириченко Василина
3 місце – Аболенцева Анастасія
Ілюстративне фото

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: