СумБуд

“Будівництво памп-треку” – нова петиція у Сумах

 Поділитися

Поділитися в

У єдиній системі місцевих петицій з’явилася пропозиція від сумчанина “Будівництво памп-треку

“Памп-трек-спеціальна велосипедна траса, що представляє собою чергування ям, купин і контр-уклону і не містить рівних ділянок. Особливість памп-треків полягає в тому, що набір і підтримка швидкості здійснюється не за рахунок обертання педалей, а за допомогою спеціальної техніки проходження ( «прокачування») хвиль – в ями велосипед «втискається», на купині «розслабляється». Траса зазвичай має відносно невелику довжину (десятки метрів) і робиться кільцевою. Можливі розвилки і перехрестя для організації різноманітних маршрутів проходження. 
Для катання на памп-треку найкраще підходять легкі, дьортові, гірські велосипеди або BMX,а також ролики,скейти,самокати тощо. 
Змагання передбачають проходження певного маршруту на трасі за мінімальний час. 
В останні роки в Україні спостерігається швидкий розвиток екстремальних видів спорту, включаючи катання на скейтборді, роликах і BMX велосипеди. Ці види спорту привертають все більше число молодих людей, збільшення кількості та підвищення якості проведення змагань і шоу. Українські екстремали починають добиватися успіху в міжнародних змаганнях. На жаль, для занять цими видами спорту потрібні спеціально підготовлені місця – памп-треки. 
У зв’язку з відсутністю можливостей тренуватися професіоналам та розважатися всім охочим на підставі Закону про місцеве самоврядування ст.32 п.9 від імені всих екстремалів та мешканців нашого міста прошу Вас побудувати папм-трек в парку ім.Кождуба(як приклад). Створення такого майданчика буде дуже корисно для всього міста. До цих пір, через нестачу спеціально розроблених місць для людей, що їздять на скейтбордах, роликах і BMX на площах і вулицях,це часто сприяє швидкому руйнуванню стін, бордюрів і тротуарів. Наявність памп-треку була б ідеальною для скейтбордингу, BMX і роликів. Маючи місце для спорту, молоді люди не будуть вдаватися до алкоголю, тютюну та інших наркотиків. На памп-треку можуть бути організовані змагання.А це підвищить туристичну привабливість та престиж нашого міста. 
Вже дуже багато міст переконалися в необхідності мати дану споруду і успішно релізували цю ідею,ні разу не пожалкувавши. 
Я переконаний,що мешканці м.Суми та особисто мер Олександр Лисенко підтримають таку ініціативу і сподіваюсь на позитивне рішення по даній петиції”, – пише Роман Лихацький, автор петиції.

Почали збирати підписи 21 березня, а до кінця збору підписів залишилося 45 днів.

Петицію вже підписали 2 особи з 250 необхідних.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: