СумБуд
СумБуд

Гандбольний сезон для сумчан розпочався з поразки

Спорт | 07:33, 3.11.2018

У спортивному комплексі сумського педагогічного університету о зіграли матч третього туру чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд вищої ліги у «Центрально-східній групі».

У першому домашньому матчі сезону дівчата з «СумДУ» приймали запорізьку команду «ДЮСШ-3».

Команда Сумського державного університету пропускала перший тур нового сезону і грала на виїзді у другому. Тоді сумчанки двічі розписали «мирову» з одеською «Південною Пальмірою» (26:26 та 32:32). Гості у першому турі приймали команду Кривого Рогу і двічі програли суперницям (29:32 та 27:32).

У сьогоднішньому матчі рахунок відкрили сумчанки. До середини першої половини матчу дівчата “політеху” вели у рахунку 6:5. При цьому їм довелось двічі наздоганяти суперниць. У наступні п’ять хвилин сумчани збільшили перевагу до п’яти голів. А на перерву команди пішли з рахунком 15:9 на користь “СумДУ”.

До середини другого тайму перевага сумчанок вимірювалась десятьма пунктами.  Завершилась гра з рахунком 31:24 на користь “СумДУ”.

«Дівчата після Одеси проаналізували свої помилки. Зробили командний захист. Командний напад. Зменшили кількість помилок, які були в Одесі. Бо багато не забили «один в один». І все вийшло», – . прокоментував гру тренер сумської команди Максим Кунпан.

«Запекла була боротьба. Дівчата мої боролися. Але нам не хватило трошки досвіду. Дівчата молоді – це десятий клас. Є навіть восьмий клас. Тому я думаю завтра ми дамо бій», – сказала головний тренер запорізької команди Тетяна Радько.

Завтра у споркомплексі педуніверситету команди зіграють другий матч третього туру. Розпочнеться він о дев’ятій годині.

Після матчу жіночих команд у спортивному комплексі педуніверситету зіграли матч чемпіонату України серед чоловічих команд вищої ліги. Сумський «СумДУ» приймав «Динамо» з Полтави. З рахунком 37:29 перемогу святкували гості.