СумБуд
СумБуд

Геннадій Дем’яненко: прохання одне – працюйте на благо громади

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні Верхня Сироватка перебуває у топі інформаційних подій. До неї прикуті багато поглядів, причому з оцінками як негативного так і позитивного. Серед негативного – місцеві політичні чвари, роз’єднана громада, непрацююча сільська рада, заморожені чисельні місцеві проекти з розвитку та благоустрою села. Позитив – у сироватчан з’явилася спільне захоплення футболом, створили потужну футбольну команду, почали будувати стадіон, змогли зацікавити і залучити відомих особистостей. Це в результаті дало доволі значні результати: у В.Сироватці пройшов футбольний турнір на честь Заслуженого тренера України Михайла Фоменка, кращий футбольний клуб області ПФК “Суми” обрав селище як свою тренувальну базу, місцева команда готується грати у чемпіонаті області, а про Сироватку почали говорити не тільки не районному чи обласному рівні, а й на Всеукраїнському.

Щоб зрозуміти що відбувається у Верхній Сироватці та до яких все це призведе наслідків, ми вирішили поспілкуватися із нашим земляком, наставником місцевої футбольної команди “LS GROUP” та Заслуженим юристом України  Геннадієм Дем’яненком.

– Геннадію Олександровичу, після футбольного турніру було багато надій на будівництво стадіону. Чи зрушилась справа з місця?

– Можливо, скажу дивну річ, але у нас склалася парадоксальна ситуація – влада усіх рівнів готова йти нам на зустріч у цій справі, однак через чвани місцевих депутатів все стоїть на місці. Просто уявіть – нам дали 50 тисяч гривень на трибуни, а ми на них не можемо будувати тільки через те, що депутати не ходять на сесію! Я взагалі не розумію, як треба не любити рідне село, щоб свої власні амбіції поставити вище, ніж благополуччя рідної громади. Більш того, ніхто нічого з тих депутатів особливого не вимагає – тільки прийдіть на сесію і проголосуйте!

– Що ж тоді робити у такій непростій ситуації?

– Робити обов’язково будемо. Я вже бачу, що у суспільстві пішла реакція на цей безлад, що допомогу нам запропонувала потужна громадська організація “Східний корпус”, яка довела, що зможе без проблем забезпечити порядок. Звичайно, не хочеться  дивитися, як депутатів заноситимуть до сесійної зали за руки і за ноги, але, як бачимо, хлопці налаштовані рішуче… Народні обранці повинні розуміти – чаша терпіння у громадськості вже переповнена, а тому не потрібно буде потім ображатися на людей.

– Очевидно, така ситуація вплине на майбутні вибори до Верхньосироватської об’єднаної громади, куди також має приєднатися і Великий Бобрик. ЦВК уже дала добро на проведення волевиявлення, яке має відбутися цієї осені. На що надіються ті депутати, які так нехтують своїми депутатськими обов’язками?

– Мені самому неприємно спостерігати за їх поведінкою, упевнений, жителям села це також є незрозумілим. Не хочу вангувати, але якщо так і далі піде, то багато хто із них не тільки втратить довіру у людей, а й свої посади. І тут немає нічого дивного – ніхто ж нікого не тягнув у депутати, тому якщо вже тобі довірили цю високу посаду, то треба працювати, а не відстоювати свої особисті інтереси! Скажу навіть більше – якщо вже вкрай комусь там щось заважає робити свою роботу – то будь-ласка, складіть свій депутатський мандат і гуляйте на всі чотири сторони. Ніхто вас тримати не буде, тим паче що сьогодні у селі ми не тільки створили футбольну команду, а й маємо свій, такий собі волонтерський актив – Обозний Олег, Фесенко Віктор, Матвієнко Сергій, Малюки Сергій та Олександр, Хвостик Дмитро, Чернявський Юрій, Мощенко Микола, Михайлюк Володимир, Щербак Володимир, Зеленін Євгеній, підприємці Сосєдський, Поздняков та Дяговець. Переконаний, що якщо ці люди підуть на наступних виборах у депутати, то ладу у нас в селі буде набагато більше.

– Кого підтримуватиме особисто Ви на майбутніх виборах?

– Скажу так – мені не важливо хто виграє, головне щоб у селі припинилися чвари і був порядок. Особисто я допомагаю Сироватці тільки тому, що це моя мала Батьківщина. Я тут знаю практично всіх і мене всі знають. Розумію проблеми громади і намагаюся робити так, щоб якоїсь їх вирішити. Тому і від місцевих депутатів я теж вимагаю тільки одного – працюйте на благо своєї громади. От і все! При цьому я готовий підказувати, допомагати і підтримувати.

– А як щодо виборів сільського голови, Ви за кого?

– Знову хочу підкреслити – для мене головне, щоб ті речі, які вкрай потрібні для Верхньої Сироватки – робилися! Не важливо яку людина буде представляти партію чи групу – як голова вона має представляти всю Сироватку, всю громаду. І діяти вона має у її інтересах. Ось таку людину я буду підтримувати.

Взагалі, так склалося життя, що мені довелося попрацювати на багатьох посадах, маю чималий досвід роботи і з бізнесом, і з владою. Тому коли до мене місцева влада звертаються за порадою – завжди йду на зустріч. Разом завжди результат буде і кращим, і швидшим.

– На останок, розкажіть про інновації клубу із встановлення безкоштовного доступу до мережі Інтернет через бездротове з’єднання Wi-Fi?

– Попередньо ідея виникла по його встановленню на стадіоні ARENA V.SYROVATKA, проте матчі відбуваються раз в неділю і якісним Wi-Fi скористаються рідко та не всі бажаючі.

Тому приймаємо побажання від жителів, особливо молоді, щодо місць розміщення точок мережі, радіус дії яких буде близько півкілометра.

Визначаємося із технічними можливостями оператора – і у найближчі тижні Верхня Сироватка отримає безкоштовний бездротовий загальнодоступний швидкісний і сучасний Wi-Fi.

Можливо, не встигнемо до дня селища, проте цей подарунок для людей, особливо молоді, не заради якогось приводу, а виключно для популяризації спорту, особливо футболу і покращення комфорту жителів громади!

Олександр Ревенко, газета «Вперед»

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: