Ким пишається Сумщина (фото)

События, Спорт | 20:04, 15.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Голова ОДА Микола Клочко зустрівся та поспілкувався з  чемпіонами світу з футзалу серед спортсменів з вадами зору, чемпіонами та призерами чемпіонату світу з Комбат Дзю-Дзюцу та їх тренерами.

«Дуже приємно, коли земляки стають переможцями на світовому рівні, адже це позитивно впливає не тільки на імідж країни, а й нашої області. І незважаючи на складні часи для області влада все ж знаходить можливість вам допомагати. Я впевнений в тому, що кожного року ця допомога буде лише збільшуватися», – звернувся до присутніх очільник області та нагородив спортсменів почесними грамотами голови Сумської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури та спорту, досягнення високих спортивних результатів, а також їх тренерів за підготовку спортсменів високого класу. Про це повідомляє сайт ОДА.

Заслужений тренер України з футзалу, старший тренер збірної команди України з футзалу, який підготував чемпіонів світу з футзалу серед спортсменів з вадами зору (26.05-04.06.17,  Італія) Микола Чхайло від імені спортивної спільноти подякував обласній владі за підтримку та наголосив, що здобутки молодих чемпіонів – це перш за все перемога над собою, і всі свої досягнення вони присвячують своїй Вітчизні, адже з гордістю виходять на майданчики для змагань під рідним синьо-жовтим прапором.

Довідково: наприкінці травня — початку червня цього року в Італії відбувся чемпіонат світу з футзалу серед спортсменів з вадами зору, що став тріумфальним для збірної України, до якої увійшли й вісім спортсменів Сумщини.

З 18 по 30 липня 2017 року, у турецькому Самсуні пройшли XXIII літні Дефлімпійські ігри, у змаганнях взяли участь майже 5 тисяч з вадами слуху з 109 країн світу.

До складу національної дефлімпійської збірної команди України увійшли 219 спортсменів, які вперше взяли участь в 15-ти видах спорту.

За 13 днів змагань спортсмени України вибороли 99 медалей, у тому числі 21 золоту, 42 срібних та 36 бронзових, в результаті збірна нашої країни посіла друге загальнокомандне місце.

Свій внесок у загальний залік внесла й спортсменка Сумщини. У фіналі змагань з волейболу зійшлися українська пара у складі сумчанки Анни Затилкіної та Раїси Рилової з Іллічівська, і спортсменки з Литви. Обидва сети завершилися на користь наших дівчат з рахунком 2:0 (23-21, 21-15). Таким чином, наша пара стала переможцями Дефлімпійських ігор.

28-30 липня 2017 у хорватському місті Спліт відбувся VІI Чемпіонат світу з Комбат Дзю-Дзюцу серед дорослих та юніорів, у якому збірна команда України вдруге поспіль посіла перше командне місце.

У змаганнях серед юніорів брали участь й сумські спортсмени, які показали дуже добрий результат. Так, золото у ваговій категорії55 кг виборов Коломієць Дмитро, бронзовими призерами стали Чорний Артем (вагова категорія60 кг), Висоцький Максим (вагова категорія65 кг) та Житник Віталій (вагова категорія понад80 кг). Усі спортсмени є вихованцями Заслуженого тренера України Гордієнка Володимира.