СумБуд
СумБуд

Кубок України-2018 зі стрільби з лука в приміщенні: сумчани знову серед кращих

Спорт | 07:33, 1.12.2018

Впродовж п’яти днів у Львові, на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України тривав Кубок України зі стрільби з лука в приміщенні 2018 року.

За найвищі нагороди чемпіонату змагались 200 спортсменів, які представляли 13 областей України та міста Києва, повідомляє sport-oda.lviv.ua.

Захід проводився Міністерством молоді та спорту України, за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби з лука України та Львівської обласної федерації стрільби з лука.

Кубок України був етапом відбору кандидатів до складу молодіжної національної збірної команди України зі стрільби з лука, яка після підготовки братиме участь у міжнародних змаганнях світової серії зі стрільби з лука в приміщенні, що відбудуться 14–16 грудня 2018 року в місті Рим (Італія).

Серед чоловіків перше місце посів сумчанин Владислав Лесняк, майстер спорту. В командному фінальному раунді серед жінок Сумська область стала третьою, чоловіки у такому ж фінальному раунді виборорли золото.