СумБуд
СумБуд

Кубок України з футзалу: сумські футболісти зіграли у нічію з запорізькими

Спорт | 13:00, 22.01.2019

Сумський «Food Centre-СумДУ» зіграв перший матч 1/8-мої фіналу розіграшу Кубка України з футзалу.

На майданчику спортивного комплексу СумДУ «політехніки» приймали команду «АРПІ Запоріжжя». На четвертій хвилині матчу команди обмінялись голами – на гол гостей господарі відповіли влучним ударом Максима Мисловського. Реалізувавши пенальті на пятій хвилині другого тайму Дмитро Ігумнов вивів «політехників» уперед. На восьмій хвилині другої половини гри перевагу сумчан закріпив Віталій Катеринін. На десятій хвилині тайму команди обмінялись голами – на гол запоріжців відповів Руслан Острога. Після цього двічі (на 33-тій та 34-тій хвилинах) забивали гості. Таким чином переможця у першому матчі суперники не виявили – поєдинок завершився з рахунком 4:4. Хто від цієї пари вийде у чвертьфінал – з’ясується у матчі-відповіді 2-го лютого.

З інших матчів відзначимо перемогу «Продексіма» лебединця Миколи Білоцерківця над «ІнБев/НПУ» (6:1), виїзну звитягу «ХІТа» конотопчанина Віталія Дзюби над «Кардинал-Рівне» (3:2). Додамо, що у івано-франківському дербі «Віза-Вторма» конотопчанина Дениса Зеленкевича поступилась «Урагану» сумчанина Артема Фаренюка (2:4).

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!