Общество,Спорт | 17:02, 17.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Учора, 16 травня, відбулась зустріч керівництва області та міста з чемпіонами та призерами чемпіонату Європи з грепплінгу, фіналу Кубка України з панкратіону та бронзовим призером чемпіонату Європи з карате Ігорем УГНІЧЕМ.

На чемпіонаті Європи з грепплінгу, який проходив в кінці квітня – на початку травня у Сербії, збірна України, семеро з 17 членів якої – представники Сумщини, в загальному заліку посіла ІІІ загальнокомандне місце. В особистих заліках сумчани здобули одну золоту, дві срібні та три бронзові медалі. Загалом у змаганнях взяло участь понад 400 спортсменів із 14 країн. Про це йдеться на Інфопорталі міськради.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО подякував спортсменам за високі досягнення, за те, що достойно представили місто на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

У квітні у Вінниці у фіналі Кубка України з панкратіону, в якому взяло участь понад 250 спортсменів з 15 регіонів України, збірна Сумської області у складі 39 сумських панкратіоністів виборола І загальнокомандне місце.

А на початку травня в Туреччині на чемпіонаті Європи з карате, збірна України виборола шість медалей і посіла ІV місце у загальному заліку. Сумчанин Ігор Угніч виступав у розділі командне куміте та став бронзовим призером. За рішенням команди та тренерського складу завойований командою кубок був подарований нашому земляку. Це перша медаль в історії сумського карате з офіційних турнірів з карате WKF серед дорослих.