СумБуд
СумБуд

На “Авангарді” у Сумах розіграли медалі хокейного турніру

Спорт | 21:44, 17.12.2018

На майданчику стадіону «Авангард» команди Сум, Ромен та Шостки розіграли медалі першості ДЮСШ «Чемпіон» з хокею з шайбою.

У півфіналі ХК «Ромни» програли хокейному клубу «Суми» з рахунком 2:5, а сумські «Ворони» – ХК «Шостка» з рахунком 5:7.

У матчі за третє місце ХК «Ромни» та «Ворони» основний час завершили з рахунком 3:3. В овер-таймі сумчани закинули переможну шайбу.

У фіналі «золото» першості розіграли хокеїсти «Сум» та «Шостки». Хокеїсти «Сум» закинули по шайбі у першому та третьому періоді. «Шостка» відповіла одним влучним кидком. Таким чином перше місце посіли юні хокеїсти «Сум», друге – «Шостки», третє – «Воронів».

Кращим гравцем у складі переможців визнаний Тимофій Калиниченко, в складі «Шостки» – Максим Богданов, «Воронів» – Юрій Чирва, ХК «Ромни» – Микола Цюпка.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!