Керама Хит
Керама Хит

На Сумщині побудований унікальний велотрек, якому немає аналогів в Україні (фото)

Спорт, Суспільство | 18:00, 1.09.2017
 Поділитися

Поділитися в

Білопільському треку для веломотокросу немає аналогів в Україні. Про це повідомляє Газета «Білопільщина» у ФБ.
Побудувати його вдалося громадськості міста без залучення бюджетних коштів.
3 вересня – на День міста – у Білопіллі проходитиме відкритий Кубок федерації мотоциклетного спорту України з мотокросу.

Рішення збудувати спортивний комплекс на території колишніх цехів Білопільського машинобудівного заводу було прийнято громадськістю міста за ініціативи білопільців Едуарда Валюхова та Миколи Трофімова. Зокрема, у планах – хокейний льодовий та легкоатлетичний майданчики, тренажерний зал, приміщення для занять боксом, гирьовим спортом, бігова доріжка.
Роботи розпочалися 1 березня, тому неважко здогадатися, скільки багнюки довелося вивезти, аби розчистити під’їзд до сміттєвої купи, та скільки тонн землі треба було завезти для будівництва веломототреку? Водночас до майданчика проводили освітлення, воду.

На сьогодні роботи практично завершуються. Силами громади району збудований трек, аналогів якому немає в Україні.
З травня офіційно функціонує громадська організація «Школа вищої спортивної майстерності» м.Білопілля. Крім мотокросу, діти, починаючи з чотирирічного віку, можуть займатися й велокросом. Для цього є спеціальні велосипеди без педалей (початківці вчаться робити баланс). Це формує не лише фізичну, а й моральну, психологічну підготовку.

Анатолій Бортник, президент Федерації мотоциклетного спорту Сумської області:
– Наразі в Білопіллі побудований трек, схожих на який немає в Україні. А якщо організаторам вдасться звести цілий спортивний комплекс, це буде величезним досягненням не лише для району й області, а й для всієї України.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: