Керама Хит
Керама Хит

На Сумщині відзначили представників спортивної еліти

 Поділитися

Поділитися в

7 вересня у приміщенні конгрес-центру СумДУ провели захід до Дня фізичної культури і спорту. У залі зібрали найкращих спортсменів області та міста.

Вітали представників спортивної еліти і керівництво Сумщини: заступник голови обласної ради Тетяна Головко, заступник голови облдержадміністрації Микола Подопригора, начальник управління молоді та спорту Сумської ОДА Дмитро Лантушенко, депутати обласної ради.

«З початку року на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях наші спортсмени вибороли понад 550 медалей різного ґатунку, – звернулася до присутніх заступник голови обласних парламентарів Тетяна Головко. – Завдяки наполегливості та самовіддачі тренерів та викладачів понад 350 спортсменів Сумщини входять до складу національних збірних команд України з літніх та зимових олімпійських, неолімпійських видів спорту. Я висловлюю глибоку вдячність нашим тренерам та ветеранам спортивного руху за виховання дітей та підлітків, пропаганди і популяризації здорового способу життя, підвищення спортивного міжнародного авторитету Сумщини та України».

Грамотами та подяками Сумської обласної ради відзначила кращих представників спортивної еліти області: Вікторію Котовську, Галину Зеленкович, Тетяну Калтипан, Сергія Колесніченка, Анну Рикун, Інну Кашину та Анну Затилкіну.

Свято завершилося виступами професійних співочих та музичних колективів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: