СумБуд

Напівмарафон у Сумах(ФОТОРЕПОРТАЖ)

Спорт | 20:51, 19.08.2018

Сьогодні  центр міста вражав сумчан справжньою спортивною атмосферою.  Напівмарафон, на який чекали не тільки професійні легкоатлети, а й аматори будь-якого віку, розпочався о 8 ранку.

Учасники забігу «Нова Пошта напівмарафон» долали 21- та 10- кілометрові відстані. Наймолодші поціновувачі спорту змогли випробувати свої сили у 1-кілометровій та 300-метровій дистанціях. Для дружніх спортивних компаній була можливість подалати естафету або ж насолодитися яскравими фарбами кольорового забігу.

Старт дистанції 21 км ⚡

Опубліковано New Run Субота, 18 серпня 2018 р.

“Ми приїхали з Києва аби подолати 21-кілометрову естафету. Це вже не перший наш забіг, але таку дистанцію бігли вперше. Нам дуже сподобалось бути учасниками напівмарафону у Сумах: нове місто – нові емоції та враження”, – прокоментував Олександр Валяєв, учасник переможної команди “Nova Poshta Global Run Club”

Справжнім чемпіоном змагань став сумчанин Ігор Лугіна, єдиний учасник на інвалідному візку, який подолав 21 кілометр за 3 години 17 хвилин.

Менше ніж за 1 годину 20 хвилин 21-кілометрову дистанцію подолала трійка призерок: почесне третє місце зайняла Олександра Олійник, “срібну” медаль здобула Наталія Семенович, а переможницею у подоланні напівмарафонської дистанції стала Тетяна Власова.

Першість у доланні 21 кілометру серед чоловіків здобув Богдан Семенович. Другим дістався фінішу Артем Казбан, а “бронзовим” призером став Тарас Сало.

Щодо подолання 10-кілометрової дистанції, то серед жінок здобула перемогу Яна Нагорна. Почесне друге та третє місця зайняли Вікторія Лаван та Олександра Дзебан.

Першим з чоловічої категорії 10 кілометрів пробіг Вадим Рогозовський, другим фінішував Віталій Івах, третю сходинку зайняв Олексій Меденцов.

Маленькі спортсмени віком від 0 до 14 років змагалися на  300-метровій та 1-кілометровій відстанях. Подалання бігових дистанцій покращило настрій не лише юним атлетам, а й надихнуло дорослих вболівальників взяти активну участь у спортивному житті.

“Єгору 7 років, він долав 300-метрову дистанцію. Це дуже гарна можливість взяти участь у напівмарафоні, адже зараз дуже мало проводиться масових спортивних заходів, особливо для діток. В наступному році й сам планую подолати 3-кілометрову дистанцію” – поділився Андрій, батько учасника дитячого забігу.