СумБуд

Обласні ігри з дзюдо серед школярів відбулися у Сумах (ФОТО)

Спорт | 22:31, 10.02.2019

Вчора у Сумах відбулися обласні ігри з дзюдо серед школярів “Combat Games”. Юнаки та дівчата 2002-2004 р. н. змагалися за призові місця.

Серед юнаків у ваговій категорії 50 кг “золото” виборов Микола Шкромода, “срібним” призером став Артем Науменко, третє місце зайняли Даніл Тодерюк та Ярослав Мандрика.

У вазі 55 кг перше місце виборов Микита Гузенко, друге – Юрій Солодовик, третю сходинку розділили одразу три спортсмени: Павло Козел, Іван Самохвалов та Сергій Самохвалов.

У ваговій категорії 66 кг кращим став Артем Горбатко, друге місце посів Іван Нюкало, третє – Роман Шульга.

Микита Федосенко виборов “золоту” медаль у вазі 73 кг, “срібним” призером став Ілля Андрущенко.

У ваговій категорії 81 кг перше місце зайняв Роман Кіяшко, друге – Влад Мотузний.

У вазі 90 кг “золотим” призером став Денис Литвин, “срібло” виборов Микита Хонюков, а “бронзу” – Ростислав Жмака.

Серед дівчат у ваговій категорії 40 кг першість виборола Юлія Засульська, “срібною” призеркою стала Ангеліна Істоліна.

У вазі 48 кг кращою стала Валерія Ващенко, Маргарита Випирайло посіла друге місце.

Анна Охріменко виборола “золото” у ваговій категорії 57 кг, друге місце зайняла Марина Семинюта, “бронзовою” призеркою стала Аліса Конюк.

У ваговій категорії 63 кг перше місце зайняла Марія Рицька.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!