СумБуд
СумБуд

Перша ліга України: ніщівна поразка сумчан

Спорт | 17:58, 12.10.2018

Сьогодні відбувся матч 13 туру Першої ліги України “Суми” – “Колос”. Поєдинок на домашньому полі з київським лідером завершився для сумчан програшем.

Починаючи з 8 хвилини матчу “Суми” не змогли протистояти супернику. Так, автором першого голу до сумських воріт став Олег Ільїн. Наші намагалися контратакувати киян, проте це вдавалося не часто. Роковою для сумчан стала 29 хвилина матчу, коли, під час чергової атаки супротивника, Артем Штанько вийшов на перехоплення і зіграв руками поза межами штрафного майданчика. Арбітр видалив голкіпера і на ворота став Андрій Бубенцов. Вже на 30 хвилині матчу, після реалізованого штрафного Віталієм Гавришем, до воріт ПФК “Суми” залетів другий м’яч. Наприкінці першого тайму сумчани пропустили ще один гол від Владислава Нехтія, тож перша половина матчу завершилася рахунком 0:3.

Після перерви сумчани зовсім втратили настрій та менше атакували суперника. Другий тайм проходив на сумській половині поля і виявився складним для нашої команди. Після численних атак суперника, до  воріт ПФК “Суми” залетіло ще 3 м’ячі: на 71 (Олександр Бондаренко),  76 ( Олег Ільїн) та 84(Олександр Бондаренко) хвилинах матчу. Тож, “Суми” програли “Колосу” з різницею в 6 голів.