Перша ліга України: сумчани зіграли у нічию

Спорт | 19:31, 3.11.2018

Сьогодні на “Ювілейному” відбувся матч 16 туру Першої ліги України “Суми” – “Гірник-Спорт”.

Запекла боротьба на сумському стадіоні завершилася нічиєю. Відкрив рахунок гість матчу на п’ятій хвилині (Ігор Сікорський), та вже за 6 хвилин до воріт суперника відправив м’яч  захисник ПФК “Суми” Антон Савін. 1:1 на табло зберігалося недовго і вже на 15 хвилині “Гірник-Спорт” забив другий гол у виконанні Андрія Шевчука. Для того, щоб зрівняти рахунок сумчанам знадобилося понад 70 хвилин. Так, у додатковий час був забитий вирішальний гол. Завдяки  Ярославу Кірієнко ПФК “Суми” отримали 1 очко.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!