ПФК «Суми» здобув третю перемогу поспіль (+Відео)

Спорт | 20:10, 8.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Обігравши  ФК «Полтава» 2:1, 6 квітня,  ПФК «Суми»  здобув третю перемогу поспіль.

Перший тайм виграли 1:0, завдяки голу, який на 13-й хвилині забив Ярослав Рафальський. У другому таймі на 60-й хвилині рахунок до 2:0 на користь довів сумчан Денис Галенков.

Перемога дозволила ПФК «Суми» набрати 29 очок і відірватися від зони вильоту. Далі на клуб чекають два домашні матчі – перенесений з  ФК «Інгульцем» (Кіровоградщина) і календарний з ФК «Рухом» (м. Винники Львівська область).

На перенесений матч 23 туру ПФК «Суми» – ФК «Інгулець», який відбудеться у вівторок, 10 квітня, о 15:00 на стадіоні у Копилах, клуб організує безкоштовну поїздку вболівальниуів. Традиційно, записатися на виїзд можна за телефоном: 095-451-57-15 або написати в direct на сторінку клубу в інстаграм https://www.instagram.com/pfc_sumy/ вказавши своє прізвище, їм’я та контактний номер телефону. Прийом заявок – до 9 квітня 17:00.

Відправлення автобусів – 10-го квітня о 10:00 від оглядового майданчику стадіону “Ювілейний”.