СумБуд
СумБуд

ПФК “Суми” гратимуть у Першій лізі

Спорт | 12:57, 2.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Офіційний акаунт ПФК “Суми” в Інстаграм повідомляє, що клуб продовжить виступ у Першій лізі. Про це домовилися президент клубу Сергій Ващенко і президент ПФЛ Сергій Макаров.

«ПФК Суми дякує всім друзів клубу, особливо уболівальників, які звернули увагу на долю клубу. В результаті переговорів, Президент ПФК Суми Ващенко Сергій Іванович, і Президент ПФЛ Макаров Сергій Дмитрович дійшли згоди про продовження участі клубу в Лізі », – йдеться у публікації.

Зазначимо, тиждень тому президент ПФК «Суми» Сергій Ващенко повідомив, що клуб знімається з Першої ліги.

«Не менш важливим залишається рішення КДК ФФУ щодо клубу. Саме це рішення сформує подальший дух команди, думки про майбутнє і, звичайно ж, привабливість для спонсорів, на гроші яких і може існувати клуб. Чекаємо всіх на наших іграх. Календар матчевих зустрічей, буде доступний найближчим часом! », – зазначають на офіційній сторінці ПФК “Суми”.

View this post on Instagram

ПФК «Сумы» благодарит всех друзей клуба, в особенности болельщиков, которые обратили внимание на судьбу клуба. В результате переговоров, Президент ПФК «Сумы» Ващенко Сергей Иванович, и Президент ПФЛ Макаров Сергей Дмитриевич пришли к соглашению о продолжении участия клуба в Лиге. Не менее важным остается решение КДК ФФУ относительно клуба. Именно это решение сформирует дальнейший дух команды, мысли о будущем и конечно же привлекательность для спонсоров, на деньги которых и может существовать клуб. Ждем всех на наших играх. Календарь матчевых встреч, будет доступен в ближайшее время!

A post shared by PFC Sumy (@pfc_sumy) on

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: