СумБуд

ПФК «Суми» провів контрольний поєдинок перед весняною частиною сезону

Спорт | 21:00, 19.03.2019

Сьогодні, 19 березня, ПФК «Суми» провів останній перед початком весняної частини сезону контрольний поєдинок. Суперником «городян» був криворізький «Гірник». У Кривому Розі на поле зі штучним покриттям спорткомплексу «Гірник».

Рахунок відкрили сумчани вже на другій хвилині – зі штрафного відзначився Артем Шаповаленко. На 24-ій хвилині рахунок подвоїв Ілля Перепелиця. У другій половині гри завдяки дублю Євгена Кателіна «гірники» зрівняли рахунок.

19 березня 2019 року. Контрольний матч. Кривий Ріг. Спорткомплекс «Гірник» (штучне поле). 13.00. 75 глядачів. +14 градусів.

«Гірник» (Кривий Ріг) – ПФК «Суми» (Суми) – 2: 2 (0: 2)

Голи: Артем Шаповаленко (штрафний), 2 (0: 1). Ілля Перепелиця, 24 (0: 2). Євген Кателин, 57 (1: 2). Євген Кателин, 67 (2: 2).

«Суми» (Суми) (стартовий склад): Микита Зеленський, Назар Курусь, Олексій Божий, Ілля Перепелиця, Владислав Веремєєв (к), Віталій Радомський, Микола Буряченко, Михайло Попов, Богдан Кушнаренко, Артем Шаповаленко, Артем Гречихин.

На заміни виходили: Сергій Смородин, Сергій Островерх, Олександр Безродний.

Головний тренер: Олег Лутков.

Нагадаємо, готує команду до весняної частини сезону відомий український тренер Олег Лутков.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!