СумБуд
СумБуд

Спортсмен із Сумщини став чемпіоном світу

Спорт | 22:28, 4.08.2018

Переможцем в особистому заліку на що проходить зараз в Польщі Чемпіонаті світу з ракетомодельного спорту став шосткінець Максим Лавриненко.

Він показав кращий результат в категорії моделей ракет на тривалість польоту з парашутом. Спортсмен став переможцем серед 60 спортсменів, які представляли 22 країни світу.

Максим Лавриненко – майстер спорту і ця перемога дає право на присвоєння йому звання «Майстер спорту міжнародного класу».

За 18 років, протягом яких він займається ракетомодельним спортом в спортивно-технічній лабораторії заводу «Імпульс» під керівництвом заслуженого тренера України Юрія Гапона, шосткінець неодноразово ставав призером і переможцем Чемпіонатів країни і різних міжнародних змагань. На найвищу сходинку світового п’єдесталу піднявся вперше.

Нагадаємо, що в Шостці вже був чемпіон світу з ракетомодельного спорту – Дмитро Лях. У 2006 році він переміг в юнацькому заліку на Чемпіонаті світу. Дмитро Лях також є вихованцем Юрія Гапона.