СумБуд
СумБуд

Спортсмени із Сумщини привезли медалі із Чемпіонату світу з радіопеленгації (ФОТО)

Спорт | 15:05, 13.09.2018

З 2 по 8 вересня в місті Сокчо Південна Корея відбувся XIX Чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації, в якому взяли участь понад 500 спортсменів з 40 країн світу. Призові місця зайняли спортсмени із Сумщини.

У складі Національної збірної команди України було троє представників Сумської області, які показали відмінні результати та завоювали п’ять медалей. Дмитро Денисенко з села Бездрик отримав три срібні медалі серед юніорів. До речі, він був наймолодшим у складі юніорської збірної України.

Цього року він уже став чемпіоном світу серед юнаків до 16 років у Чехії, – йдеться на сайті облдержадміністрації.

Ще один наш земляк – Максим Редька – на цьому чемпіонаті був не тільки тренером, а ще й учасником змагань, та завоював золото й срібло.

Також у складі збірної була спортсменка з Кролевецької ДЮСШ “ОЛІМП”, майстер спорту України Ельвіра Ничипорук, яка отримала бронзову медаль Чемпіонату світу в командному заліку.

Ельвіра Ничипорук на дистанції /Фото: із сторінки Facebook тренера Кролевецької ДЮСШ “ОЛІМП” Сергія Щербаня