Керама Хит

Сумчани перемогли в чемпіонаті України з гірського бігу

Спорт | 20:31, 27.05.2018

На вихідних, 26-27 травня, у Яремче пройшов чемпіонат України з гірського бігу (вгору-вниз).

У загальному заліку команда Сумщини стала першою. В особистому заліку спортсмени посіли 3 перших місця, 1 друге  і 1 третє місце.

Чемпіонами стали: Яна Нагорна та Віталій Івах серед молоді, Кирило Юрченко – серед юніорів. Срібний призер – Ігор Панченко серед молоді. Бронзовий – Юлія Профіс серед жінок. Слідом за нею на фініш вийшла Тетяна Головченко. П’яте місце у Станіслава Скрипника серед молоді, шосте – у Олександра Крижевича, десяте – у Андрія П’ясецького серед чоловіків.

Підготували спортсменів тренери: Володимир Закіров, Тетяна Головченко, Сергій Марчук, Тетяна Біловол, Євген Глива і Юрій Кулик.

Змагання організовувались Федерацією легкої атлетики Івано-Франківської області.