Керама Хит

Сумчанин став срібним призером Континентального Кубку з дзюдо

Спорт | 11:30, 6.03.2018

Foto

У перший день Відкритих Континентальних Кубків, що приймають Прага (чоловіки) й Варшава (жінки), тільки один український дзюдоїст здобув медаль, – повідомляє Федерація дзюдо України

Сумчанин Артем Хомула виборов “срібло” в категорії до 73 кілограмів. У фіналі сильнішим виявився його суперник – італієць Аугусто Мелоні. Ще один наш спортсмен – Геворг Хачатрян із Дніпра – у вазі до 66 кг теж поступився у поєдинку за медаль, щоправда, бронзову. Він програв Кайрату Агібаєву із Казахстану.

Мали шанс здобути призові місця двоє українських спортсменок. У категорії до 52 кг Людмила Плієва із Дніпра суперничала за “бронзу” з Ірем Коркмаз із Туреччини, але не змогла її здолати й посіла в результаті п’яте місце. Юлія Гребеножко із Чернігова вже у першому втішному поєдинку в вазі до 63 кг зазнала поразки від польської дзюдоїстки Ангеліки Шиманської й фінішувала сьомою.