СумБуд

“Сумчанка” знову програла у Гамбурзі

Спорт | 21:41, 15.02.2019

У Гамбурзі триває Кубок європейських чемпіонів серед жіночих команд.

У другій грі в групі А МСК «Сумчанка» зустрічався з господарками турніру Der Club an der Alster, які в першій грі розгромили гродненський «Ритм» 8: 0. Нагадаємо: наші програли росіянкам з «Динамо-Електросталь» 3: 8.

Другий матч пройшов під диктовку німкень. На 5-й хвилині рахунок відкрила Емілі Кернер. На 11-ій перевага подвоїла Карлотта Зіппель. На 24-ій хвилині один м’яч відіграла Оксана Пономаренко. Однак через хвилину рахунок став 1: 3, – Вікторія Хузєєв.

Матч так і завершився. Після двох турів у «Сумчанки» і у «Ритму» по 1 очку, у німкень і росіянок – по 10. Останні вже в півфіналі. Нашим належить боротися за виживання.