СумБуд

Сумчани стали чемпіонами Європи з жиму

Спорт | 09:42, 11.08.2019

У Люксембурзі завершився чемпіонат Європи з жиму штанги лежачи.

У змаганнях брали участь і сумчани, які здобули дві золоті медалі, пише sportclub.sumy.ua.

Анна Рикун стала кращою серед юніорок у ваговій категорії до 57 кг. Її результат 107,5 кг – це новий рекорд України серед жінок. Це вже третє чемпіонство сумчанки за останні три роки. Крім того, наша землячка стала другою в абсолютному заліку серед юніорок. Підготували спортсменку тренери В.Воронецький і А.Красілов.

Дебютант чемпіонатів Європи Денис Швидко став кращим серед чоловіків у вазі до 66 кг, його результат 170 кг. Тренер – А.Красілов.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!