СумДУ – чемпіон та володар кубків першості Всеукраїнських Універсіад-2019

Спорт | 18:01, 23.09.2019

20 вересня на базі Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка відбулася Асамблея Всеукраїнської громадської організації Спортивної студентської спілки України та урочистості з нагоди святкування «Міжнародного дня студентського спорту».

Про це повідомляє Gorod.sumy.ua.

Під час цих заходів були підведені підсумки І-ої Всеукраїнської зимової Універсіади-2019, в комплексному заліку якої СумДУ став чемпіоном змагань, а також ХІV літньої Універсіади України-2019, де наш університет виборов перше місце серед команд найбільших за контингентом студентів університетів. Нагадаємо, що в цих змаганнях брали участь 115 університетів, у тому числі 4 спортивних виші та 27 ЗВО, у складі яких є факультети (інститути) фізичного виховання і спорту.

У ході засідання Асамблеї відмічено суттєвий вклад студентів-спортсменів СумДУ у медальні здобутки українських збірних на міжнародних студентських спортивних змаганнях.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!