СумБуд

Сумська футзальна команда вийшла у «Фінал чотирьох»

Спорт | 16:40, 3.03.2019

«Food Centre-СумДУ» подолав чвертьфінальну стадію розіграшу кубку України з футзалу.

На майданчику сумського манежу сумчани забили п’ять «сухих» голів у ворота хмельницького «Соколу» у матчі-відповіді ?-тої фіналу кубкового турніру. На третій хвилині зустрічі рахунок у матчі відкрив Віталій Катеринін. На останній хвилині першого тайму ударом зі штрафного відзначився Дмитро Ігумнов. З другої по десяту хвилину другого тайму Руслан Острога оформив «дубль». Ще через три хвилини Максим Мисловський забив п’ятий, останній гол у матчі.

У першому матчі у Хмельницькому була зафіксована нічия (1:1) тож у «Фінал чотирьох» за сумою двох ігор вийшли сумчани.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!