Сумські баскетболісти поділили очки із маріупольцями

Спорт | 13:56, 3.12.2018

1-2 грудня БК «СумДУ» грав із БК «Маріуполь».

Перша гра 7-го туру чемпіонату України з баскетболу у вищій лізі пройшли  під диктовку більш іменитих гостей, які за три чверті зробили +23, і тільки в останній дозволили господарям наблизитися, але не дуже близько 79:89 (18-22, 20-25 , 14-28, 27-14).

У повторній грі сумчани були сильнішими, точнішим і швидшими, мінімально віддавши суперникам лише першу чверть, вигравши в підсумку з різницею в 30 очок – 71:41 (9:10, 28:9, 17:13, 17:9).

Після цієї перемогу на рахунку сумчан 4 перемоги при 10 поразках і 5-те місце в турнірній таблиці групи 1.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!