СумБуд
Керамо Хит

Сумські хокеїстки стартували в Кубку європейських чемпіонів

Спорт | 22:30, 14.02.2020

Сьогодні, 14 лютого, у Гаазі (Нідерланди) стартував розіграш Кубка європейських чемпіонів з індорхокею серед жіночих команд. У турнірі беруть участь вісім команд, розбитих на першому етапі на дві групи, – повідомляє Sportclub.

МСК «Сумчанка» грає в групі А. Перша гра пройшла проти господарок турніру – «hdm». Рахунок відкрили наші на 7-й хвилині, – відзначилася Юлія Шевченко. Через хвилину нідерландки відігралися. На 28-й хвилині господарки вийшли вперед, але тут же наші зрівняли, – гол знову на рахунку Шевченко.

В іншому матчі групи А іспанська Club Campo de Madrid зіграв в суху нічию з англійським East Grinstead 0:0.

У групі В ХК «Мінськ» (Білорусь) обіграв «Динамо» (Електросталь, РФ) 4:1 (один з голів на рахунку вихованки сумської хокею Євгенії Керноз). А німецький Düsseldorfer HC був сильніший австрійського SV Arminen 2:1.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!