СумБуд
СумБуд

Сумські марафонці підкорюють дистанції за межами міста

Спорт | 09:16, 31.08.2018

Минулий тиждень виявився переможним для учасників команди “Sumy Runing Club”. Забіги у Харькові, Чорногорі та Дніпрі подарували сумським спортсменам нові нагороди та рекорди.

19 серпня, окрім сумського півмарафону Нової пошти, в Харкові проходив Міжнародний марафон “Визволення”. Атлети долали дистанції в  42.195, 21097, 10 кілометрів. На дистанції 21 097м Вадим Гарбуз показав час 1:20:52, що є особистим рекордом. Учасник команди “Sumy Runing Club” увійшов до списку 10 кращих спортсменів, які підкорювали харківський марафон.

Також 17-19 серпня на іншій стороні країни відбувався Chornohora Sky Marathon з 58-, 23-, та 10-кілометровими дистанціями для подолання. На дистанції 23 км Олександр Кулик показав результат 4:08:17.

На найважчій дистанції довжиною 58км та набором висоти більше 2800м, Михайло Кравцов показав час 11:48:48.

24 серпня в багатьох містах україни проходив Забіг у вишиванках. У місті Дніпро на старт 5-ти кілометрової дистанції вийшов Валерій Буян. Спортсмен підкорив бігову трасу за час 15:47 та здобув першість у змаганнях.