Сумські спортсмени знову найкращі

Спорт | 16:52, 10.11.2017

Foto

Сумські спортсмени здобули першість на Кубку України із сумо, – повідомляє Сумська ОДА

З 03 до 05 листопада 2017 року у м.Харків відбувся Кубок України з сумо, у якому за першість змагалися понад 300 спортсменів з 12 областей нашої країни.

Збірна команда Сумської області, честь якої захищали спортсмени МДЮСШ «Колос» м.Суми, у загальнокомандному заліку посіла перше місце. У особистому заліку золоту нагороду у ваговій категорії 115 кг виборов Микола КОЖУХОВ, срібним призером у абсолютній ваговій категорії став Владислав В’ЮН, бронзу здобули Микола СОЛОДОВНІКОВ  (в/к 70 кг) та Артем СУРОВ’ЯГІН (в/к 85 кг).

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!