СумБуд
СумБуд

Сумські спортсмени відзначилися на чемпіонаті світу з панкратіону

Спорт | 08:01, 6.11.2018

Світова першість з панкратіону, що проходила у Бобруйську, зібрала атлетів з 17 країн світу.

До міста приїхали близько 500 спортсменів, щоб битися в одному з найстаріших видів єдиноборств – панкратіоні. У неділю “Бобруйськ-Арена” приймав фінальні поєдинки.

У розділі «фул» серед юніорів у своїх вагових категоріях представники Сумщини здобули чотири медалі: Валентин Остапенко – «срібну», Марина ЛюбимоваМахач Ахмедов та Дмитро Вакуленко – «бронзові».

Серед дорослих Дмитро БарановДенис НіконецьКирило Горобець стали «бронзовими призерами, Максим Сергєєв та Олена Сушко – віце-чемпіонами.

Нагадаємо, 2 листопада сумський спортсмен Артем Чорний виборов срібну медаль на чемпіонаті.