СумБуд

Сумські студенти перемогли киян на баскетбольному майданчику

Спорт | 08:28, 11.03.2019

У сезоні «Студентської баскетбольної ліги України» – фінішна пряма у дивізіоні «Центр». Матчі зіграють 10-12 березня в спорткомплексі столичного КПІ.

Сумський СумДУ потрапив до групи «Б», де суперниками «політехніків» мали були Житомирський державний технологічний університет та столичний «КНТЕУ». Але команди ВНМУ з Вінниці (група «А») та ЖДТУ з Житомира не змогли взяти участь у змаганнях через форс-мажорні обставини.

Тож у матчі міні-групового турніру сумчани та кияни з’ясовували хто з якого місця вийде у півфінал турніру. Баскетболісти СумДУ виграли першу чверть з перевагою у шість очок (20:14), у три пункти програли другий (18:21), але на велику перерву пішли ведучи у рахунку (38:35). Третю чверть матчу з перевагою у шість очок (18:12) виграли кияни, які таким чином повели у рахунку 53:50. В останній чверті сумчани відігрались і виграли матч (26:20 та 76:73 відповідно).

Сьогодні у півфіналі сумчани зіграють з командою Черкаського національного університету. Гра розпочнеться о 14:30.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!