СумБуд
СумБуд

Сумські вершники вибороли “золото” на Кубку Федерації

Спорт | 22:08, 4.09.2018

1 та 2 вересня в рамках Відкритого Чемпіонату міста був проведений Кубок Федерації кінного спорту Сумської області. Спортсмени Сумської кінно-спортивної школи, КСК Сумы, Конно-спортивный клуб “Шостка”, “Sumy Horse Club”, ГО ФКС Сумського району та представники Київської області змагалися за звання чемпіона міста та головні призи від Федерації, її партнерів та спонсорів.

У номінації Гран Прі з подолання перешкод перемогу здобув представник Сумської кінно-спортивної школи – Іванов Олександр та Браксіс Стар, з виїздки найсильнішою стала Єлізавета Лемешева на коні Тібет. Аміна Глазун (подолання перешкод) та Діана Боровик (виїздка) отримали звання кандидатів в майстри спорту України.

У змаганнях з виїздки серед дітей найкращими стали учні Сумської кінно-спортивної школи. Так, командний приз виграли Ева Ван Сайен (у віковій категорії від 10 до 12 років) та Дар’я Лемешева (вікова категорія від 12 до 14 років). У боротьбі ж за попередній приз найкращою стала Анна Гунько.

У відкритому класі з подолання перешкод на висоті 100 см найшвидший час продемонструвала  Анна Шпотіна, вихованка ГО ФКС Сумського району. На цій же висоті, проте серед аматорів, найкращим став  Андрій Григор’єв. У категорії коні 5 років перемогу здобув Олександр Іванов, відігравши у представника КСК «Шостка»  Юрія Голікова 5 секунд. У відкритому класі висотою до 115 см  Артем Фоменко на коні Райх не залишив своїм суперникам жодних шансів, пройшовши маршрут за 29,06 секунди.

Спортсмени та призери чемпіонату були нагороджені цінними призами та подарунками від партнерів і спонсорів Федерації, сертифікатами, а також медалями, кубками та грамотами.

На місці проведення змагань працював виїзний фуд-корт, тож глядачі та спортсмени могли насолодитися не лише приємною атмосферою змагань, але й чудовими стравами.

Наступні змагання відбудуться вже в жовтні на території дитячої кінно-спортивної школи за адресою вул. Веретенівська, 27.