СумБуд
СумБуд

Сумські волейболісти знову програли харківським

Спорт | 21:40, 3.02.2019

Сьогодні, 3 лютого, пройшли повторні поєдинки 11-го туру чемпіонату України з волейболу в Суперлізі. Сумська команда «ШВСМ-СумДУ» грала в Харкові проти місцевої «Юракадемії».

Перший сет виграли харків’яни 25:19. У другій партії гості були попереду на шість очок 7:13, але не змогли втримати цю перевагу і юристи в кінцівці були сильнішими 25:23. І в третій партії виграли господарі майданчика 25:21, вигравши, як і вчора, 3: 0. У наших по 12 очок принесли команді Віталій Утробіна і Кирило Лиходід, 10 – Андрій Маринченко.

Інші матчі дня:

ВК «МХП-Вінниця» – «Барком-Кажан» (Львів) 2: 3 (18:25, 25:20, 25:22, 25:27, 10:15)

«Новатор» (Хмельницький) – «Серце Поділля» (Вінниця) 0: 3 (18:25, 14:25, 23:25)

«Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) – «Фаворит» (Лубни) 1: 3 (25:17, 16:25 16:25 20:25)

Після 11 турів становище команд у турнірній таблиці чоловічої Суперліги:

1. «Барком-Кажан» 22 матчі, 19 перемог, 3 поразки, 56 очок, співвідношення партій 59 – 18

2. «Серце Поділля» 22, 17, 5, 50, 57 – 23

3. ВК «МХП-Вінниця» 22, 16, 6, 49, 57 – 28

4. «Юракадемія» 22, 13, 9, 37, 48 – 41

5. «Новатор» 22, 13, 9, 36, 44 – 41

6. «Фаворит» 22, 5, 17, 15, 25 – 60

7. «ШВСМ-СумДУ» 22, 3, 18, 12, 23 – 61

8. «Буревісник-ШВСМ» 22, 2, 20, 9, 23 – 64