Сумський футзаліст відзначився дублем у кубковому матчі

Спорт | 19:30, 19.01.2020

18 січня пройшли 4 матчі кубку України з футзалу, – повідомляє Sportclub.

Івано-франківський «Ураган» приймав у першому матчі житомирський «ІнБев».

Вже на 1-й хвилині відзначився вихованець сумського футзалу Артем Фаренюк, який забив черговий гол в чемпіонаті – 1:0. Він же забив шостий м’яч своєї команди. А остаточний рахунок 7:0.

Інший наш земляк Віталій Дзюба, який грав з капітанською пов’язкою за житомирян, також міг відзначитися, проте його гарматний удар з правого флангу влучив у поперечку. Натомість він отримав «гірчичник» на 29-й хвилині.

Інші матчі 1/8 фіналу:

Manzana-2TK (Київ) 0-2 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)

Сокіл (Хмельницький) 0-2 Енергія (Львів)

Епіцентр К-Авангард (Одеса) 1-4 Продексім (Херсон)

SKIDKA (Київ) 4-2 Symbol (Харків)

Кардинал-Рівне (Рівне) 3-1 ХІТ (Київ)

Матч Продексім-2 (Херсон) – Яско (Вінниця) пройде в неділю, Максимус (Львів) – Food Centre-СумДУ (Суми) у понеділок.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!