СумБуд
СумБуд

Сумський студент став чемпіоном Європи

Спорт | 12:58, 15.09.2018

20-річний студент СумДУ Геворг Манукян гідно відзначив свій 20-річний ювілей, завоювавши звання чемпіона Європи із дзюдо серед юніорів.

На старті турніру Геворг переміг поляка Адама Стодольського, насилу втримавши переможний ваза-арі до кінця зустрічі. Змусив похвилюватися і в другому колі з Клаудіо Нуньєсом Дос Сантосом з Люксембургу.

Програючи за хвилину до кінця боротьби ваза-арі та маючи в пасиві два шидо, Геворг проявив справжню волю до перемоги, зумівши результативно контратакувати суперника і зловити його на утримання.

Маліку Абдулу Умаєву з Бельгії Манукян програв на Кубку Європи в Лейбніці, але в п’ятницю день народження відзначав Геворг, і це був його день – Умаєв відправився до групи підтримки, а наш земляк продовжив шлях до першої сходинки п’єдесталу.

Півфінал з Хазілом Джафарова з Азербайджану Геворг виграв тактично по шидо, а в фіналі переграв португальця Жоао Фернандо, – повідомляє на офіційному сайті Федерація дзюдо України.

Ще одна студентка СумДУ Анастасія Антіпіна в категорії до 63 кг посіла 7-е місце, здобувши по дві перемоги і дві поразки.

По одній перемозі занесли в свій залік Владислава Нецвіт (57 кг) та Ірина Хрящевська (70 кг). Перший раунд залишився непрохідним для нашого Дмитра Цюха, Анни Суровой та Каріни Саркісян.