Суми приймали Всеукраїнські змагання з легкої атлетики

Спорт | 22:05, 10.12.2019

У загальному заліку Сумщина стала срібним призером змагань з легкої атлетики, що об’єднали 370 спортсменів із 16 областей України та міста Київ.

Про це повідомила Сумська облдержадміністрація.

У змаганнях, що проходили з 6 по 7 грудня у Палаці студентського спорту СумДУспортсмени Сумщини показали високу результативність та вибороли три золоті медалі. Переможцями стали Максим Штакін – біг 200 м (22.49), Дмитро ТОРГАЧОВ – біг на 3 000 м (9:06.62) та абсолютна першість у мікс естафеті. Дві срібні медалі здобули Діана Гончаренко – біг 200 м (26.10) та Олександр Гринь – біг 60 м (7.22). Бронзовими призерами цих змагань стали Анжеліка Рачковська – біг 200 м (26.26), Лариса Голубовська стрибки в довжину (5.27) та Тетяна Некроєнко – 2000 м.

У загальному заліку Сумщина отримала срібну нагороду, набравши 586 очок, бронзовим призером стала Харківська область (580 очок) і перемогу виборола Київська область (643 очка). Учасники випробовували власні сили в бігу (юнаки, дівчата), стрибках у довжину (юнаки), штовханні ядра (юнаки, дівчата).

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!