СумБуд
СумБуд

У Сумах стартував футзальний турнір серед дівчат

Спорт | 21:57, 8.01.2019

На майданчику спортивного комплексу Сумського державного університету стартував турнір з футзалу серед дівочих команд.

«Беруть участь на сьогодні шість команд. Вони представляють Сумську область – це «Барса», «Комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа» Сумської районної ради. Потім команда «Барси» 2003-го року народження. Команда «Фортуна» місто Шевченкове (це Харківська область). Потім команда «Кобра» місто Білокуракіне Луганської області. І «Явір» місто Краснопілля». 2004 – 2006 рік народження», – повідомив головний суддя змагань Володимир Ісаєв.

Команда краснопільської ДЮСШ та “Кобра” з Луганщини відкривали турнір. На початку першого тайму уперед вийшли дівчата з Краснопілля. Луганчанки відігрались за кілька хвилин і до завершення першого тайму двічі виходили уперед. На перерву команди пішли з рахунком 3:2 на користь «Кобри». Після відпочинку забивали дівчата луганської команди і матч у підсумку завершився з рахунком 6:2 на їх користь.

У другому матчі першого ігрового дня команда спортшколи Сумської райради з рахунком 2:14 поступилась команді футбольного центру «Барса».

Закрили перший ігровий день друга команда «Барси» та «Фортуна» з Харківщини. Результат 2:0 на користь сумської команди. Продовжится туру у середу починаючи з десятої години.

Змагатимуться дівчата на майданчику спортивного комплексу Сумського державного університету протягом трьох днів. Завершиться турнір у четвер.