У Сумах відкрили хокейний сезон

Спорт | 22:00, 2.12.2019

У Сумах 1 грудня відкрили хокейний сезон. Розпочали його товариським матчем хокейні клуби “Суми” та “Конотоп”, – повідомляє Суспільне.

“Товариська гра – вона і є товариською грою. Граємо не на результат, граємо, аби команда відчула смак перемоги. Ну і налаштовуємося на сезон”, – каже гравець ХК “Суми” Олександр Шерстюк.

Рахунок у матчі, завершивши простріл партнера, відкрив сумчанин Олег Шиян. Вдруге рахунок у матчі змінився після того, як Владислав Ніколаєв подвоїв перевагу сумської команди. Рахунок у матчі став 2:1 після голу конотопчанина Юрія Лисогора. У другому періоді Олексій Ніколаєв забив третю шайбу у ворота конотопчан і зробив рахунок 3:1 на користь «Сум». На це «Конотоп» відповів контратакою, виходом один-на-один та голом Микити Стасіна. У третьому періоді після голів Анатолія Петьовки та Сергія Овчаренка сумчани повели у рахунку 5:2. На останніх хвилинах Юрій Сологуб забив третю шайбу у ворота «Сум», яка виявилась останньою у матчі – 5:3 на користь сумської команди.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!