СумБуд
СумБуд

Всеукраїнські змагання зі спортивної аеробіки стартували у Сумах

Спорт | 22:15, 11.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Відкритий Кубок міста Суми зі спортивної аеробіки та восьмий Кубок Слобожанщини – стартував у Сумах. Його учасниками стали сумчани й команди з України.

Відкрили змагання наймолодші учасники, віком від п’яти років.

Усього учасників – понад 250. Приїхали спортсмени з Житомирської області, Київської, Запорізької, Харківської та міста Київ.

Серед учасників й члени збірної України, вихованці сумської школи аеробіки.

Станіслав Галайда, кандидат у майстри спорту України, говорить:

«Ми тренуємось, щоб з’їздити на міжнародні змагання до Болгарії. Це один з етапів нашого виступу. Нам потрібно показати гарну форму, щоб на міжнародному рівні виступити на високому рівні. Завтра виступаю в індивідуальних та парах».

Анастасія Курашвілі, майстер спорту України, каже:

«У нас тренування були кожного дня. Це як прохідні змагання до Болгарії ми їдемо. Я виступатиму в індивідуальних виступах та парах».

Найбільше вихованців представила Житомирська область – 80 спортсменів. З них 11-ть тренує член збірної України – Олександра.

Олександра Мокхорт, майстер спорту України міжнародного класу, говорить:

«Я привезла своїх маленьких вихованців. Вони у мене вже займаються 4 роки. Кожен рік ми сюди приїжджаємо, щоб змагатись. Це великі змагання. Сама я тренуюсь, але готуюсь до інших змагань, там де буде доросла категорія. Тому тут не виступаю».

Змагатимуться чоловіки і жінки в індивідуальних виступах, у парах, двійках та трійках, у групах. Тобто за тими видами програми, яка представлена на міжнародних змаганнях.

«Сьогодні у нас наймолодші учасники почали змагатись. Дівчата в індивідуальних програмах, з 2013 року народження. Спортсмени-початківці. А вже завтра, за традицією будуть дорослі спортсмени. Ті, які готуються до міжнародних стартів. Незабаром у Болгарії відбудеться етап Кубка світу», – сказала Оксана Дубинська, організатор змагань.

UA: СУМИ

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: