СумБуд

Видатних спортсменів міста та області нагородили у Сумах

Спорт | 14:05, 20.11.2018

Сьогодні сумські спортсмени були нагороджені почесними відзнаками міста та області.

Протягом літньо-осіннього періоду сумчани гідно представили місто та Україну. Чемпіонка XXIII літніх Дефлімпійських ігор з пляжного волейболу була нагороджена Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Також почесні нагороди та грамоти отримали спортсмени, які вдало представили місто та область в осінній період. 6-9 вересня в Астані відбувся цьогорічний чемпіонат світу з гремлінгу. До збірної України увійшли спортсмени Сумської області. Жоден з чотирьох загальних днів не обійшовся без нагород.

Так, у перший день змагань сумські юнаки, кадети та юніори вибороли одну золоту та три бронзові медалі. Змагання серед дорослих також принесли у скарбницю області одну золоту, дві срібні та п’ять бронзових нагород.

Жовтень також став переможним періодом у спортивному житті Сумщини. Чемпіонат світу з Комбат Дзю-дзюцу, що відбувся 12-14 жовтня у Чехії, приніс сумським вихованцям тренера Володимира Гордієнка п’ять золотих, сім срібних та три бронзових медалі. 13-21 жовтня у турецькій Анталії відбувся чемпіонат світу з армрспорту серед юнаків, юніорів, дорослих, ветеранів та чемпіонат світу серед осіб з інвалідністю з вадами зору та ураженням опорно-рухового апарату, у яких брали участь майже 1300 спортсменів з 51 країни світу. Сумчанин Микола Педоренко серед спортсменів з урахуванням опорно-рухового апарату у вазі до 55 кг двічі став переможцем у змаганнях на праву та ліву руки.

Також бронзовими призерами стали Володимир Касьяненко та Анатолій Сасса.

Початок листопада виявився “золотим” для сумських спортсменів на Чемпіонаті світу з кікбоксингу WTKA серед юнаків та юніорів. Сумчани вибороли призові місця. Так, Тимур Москаленко (в/к 89 кг) став чемпіоном в двох розділах (лвйт-контакт та фух-контакт), Іван Глазнук (в/к 47 кг) став срібним призером у розділі лвйт-контакт, Дмитро Синецький (в/к 64 кг) став третім у розділі Фуд-контакт. Також відзначився і Володимир Шинкаренко. Спортсмен з міста Ромни став першим у змаганнях серед ветеранів 45 років та старше.

1-4 листопада у Білорусі пройшов чемпіонат з панкратіону. У черговий раз заслужені майстри спорту України з панкратіону Сергій Гузєв та Дмитро Баранов посіли перші місця. Також їх товариші по команді здобули дві золоті, 11 срібних і 12 бронзових медалей.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!