СумБуд

Як сумські баскетболісти зіграли у Кременчуці (ВІДЕО)

Спорт | 11:28, 14.04.2019

Вчора, 13 квітня пройшла перша гра за 13-е місце вищої ліги чемпіонату України з баскетболу.

У Кременчуці зустрічалися місцевий «Крмень-КДЮСШ-2» і БК «СумДУ». Сумчани непогано розпочали поєдинок, повівши в рахунку після першої чверті, проте господарі зрівняли рахунок за підсумками трьох 10-хвилинок, а ось кінцівку наші програли, в результаті поразки 84:78 (17-24, 28-20, 23-24, 16- 10).

Кращими в складі сумської команди були: Ігор Кривич – 19 очок + 5 підбирань, Максим Мочалов – 18 очок + 6 підбирань, Ігор Стародуб – 17 очок + 5 перехоплень, Всеволод Чесак – 16 очок + 14 підбирань.

Сьогодні теж в Кременчуці пройде матч-відповідь.