СумБуд
СумБуд

Студент сумського педу забив вирішальний гол за збірну у ворота Чехії + Відео

Спорт | 00:15, 7.09.2018

Студент сумського педагогічного університету ім. А.С. Макаренка Олександр Зінченко забив вирішальний гол за збірну України в матчі проти Чехії в рамках турніру “Ліга Націй”. Сталося це вже в доданий арбітром час – на 93-й хвилині.

Зінченко з’явився на полі на 66-й хвилині, вийшовши на заміну замість Ярмоленка. Протягом відведеного часу був найактивнішим у складі збірної. Скориставшись непорозумінням воротаря та захисника чехів, Зінченко виявився найспритнішим на добиванні після удару Циганкова.

Таким чином, збірна України здобуває вольову перемогу – 2:1. А вже в неділю зіграє у Львові зі Словаччиною. Матч пройде при порожніх трибунах.